Başarılı Medyum Tavsiyeleri

Başarılı Medyum Tavsiyeleri

Başarılı Medyum Tavsiyeleri
Başarılı Medyum Tavsiyeleri

Her alanda olduğu gibi medyumluk alanında da hizmet almak isteyen kişiler genellikle başarılı medyum tavsiyeleri alarak en güvenilir isimler ile çalışmak isterler. Çünkü bu alanda birçok sahte ve güvenilmez isim olduğunu herkes bilir. Bu kişilerden nasıl korunmak gerektiğini bilmeden yola çıkmak insanlar için ilerleyen zamanlar da geri dönüşü olmayan sorunlara neden olabilir.

Gerçek bir medyumun hangi özellikleri taşıması gerektiğini bilmeden asla medyum seçmemek veya kendileri ile iletişime geçmemek gerekir. Çünkü bu kişiler kendilerini çok başarılı bir şekilde kamufle edip insanların kendilerine inanmalarını sağlayan art niyetli kişilerdir.Bu sebeple onlardan korunabilmenin tek yolu medyumlar hakkında mümkün olduğu kadar çok şey bilmektir.

Kısa Sürede Sonuç Veren Başarılı Medyumlar

Birçok kişi bu konuda gerekli önlemleri zamanında almamanın bedelini çok ağır ödemektedirler. Medyumların sayılarının az olması ve aynı zamanda bu alana karşı her zaman olumsuz bir bakış açısı olması sebebi ile genellikle insanlar medyum seçimlerin de zorluk çekmektedirler.

Ancak ne olursa olsun çok eski zamanlardan bu yana insanlar sürekli olarak medyumlar ile çalışmak istemiş ve kimi zaman bunun için çok uzun yollar gitmeyi bile göze almışlardır. Bir kişi her türlü manevi işlem hakkında güvenilir bir medyum bulmak istediği zaman bunu sadece birkaç forum sitesin de zaman geçirerek sağlayabilir. Özellikle başarılı medyum tavsiyeleri alarak isteyen herkes her türlü konuda güvenilir bir şekilde yardım alma olanağı bulabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK FARKLI KONU

Geri Döndürme Ritüeli

Geri Döndürme Ritüeli

Geri döndürme ritüeli işe yarıyor mu sorusunu doğru kaynaklara sorduğunuz takdirde alacağınız yanıtlardan sonra siz …

11 yorumlar

 1. başarılı süryani medyum hoca

  Daha önce bir çok medyum tarafından dolandırıldım 1 yılda 50 bin tl param gitti. Eşim askeri personel sürekli göreve gidiyordu. Gitti illere beni götürme durumu vardı ama kendisi istemedi. Van da görev yapıyordu son zamanlarda benimle iletişimi kesti uzak durmaya başladı daha sonra öğrendim ki eşim van da bir öğretmene imam nikahı kıymış onunla beraber yaşamaya başladı. Bende çıldırdım yuvamı kurtarmak için medyum hocalara başvurdum paramı alan engelledi. 1 yılda 50 bin tl param gitti kimseye güvenim kalmamıştı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine süryani medyum hocayla çalışmaya karar verdim. Son kez şansımı denemek istedim. Süryani medyum hoca benden malzeme ücreti alıp çalışmalara girdi.Eşimin hayatına giren kadınla aralarını bozdu daha sonra eşimi bana aşık edip bağladı şuan eşimin gözü beden başkasını görmüyor. Süryani medyum hoca sayesinde evimde huzur oldu. Keşke o sahtekarların benden aldığı para hepsi süryani hocaya gitseydi hocam hak ediyor allah süryani medyum hoca gibilerini başımızdan eksik etmesin. 0531 088 41 19

 2. Zeliha / Almanya

  Süryani medyum hocayla bende başlamak istiyorum çalışmalara ama biraz korkuyorum acaba zararı varmıdır. Erkek arkadaşım bana bağlansın aşık olsun çok sevsin istiyorum sizce bu mümkün mü?

  • güvenilir medyum tavsiyeleri

   Bende eşim için bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. Benim de korkularım vardı acaba zarar görürüz diye ama eşimi kaybediyordum gün güne hızlı bir şekilde medyum arayışlarına girdim. Tavsiyeler üzerine süryani medyum hocayı aradım bağlama büyüsü çalışması yaparak eşimi bana aşık edip bağladı. Çalışamam biteli 3 yıl oldu hiç bir şekilde zararı olmadı. Büyü işlerini her önüne gelene yaptırma bu işin süryani hoca gibi gerçek uzmanlarından yardım alarak yaptır.

  • hasan

   Arkadaşlar ben bu yorumları yapılan medyumların hiç birini tanımıyorum o yüzden haklarında yorum yapmam ben aşk büyüsü yaptırdım arkadaşımın tavsiyesi üzerine süryani medyum hocadan yardım aldım yaptığı çalışamalar sonucunda amacıma ulaştım. Kız arkadaşım bana aşık oldu ve her hangi bir zararı da olmadı bende süryani hocamı tavsiye ederim.

  • profesyonel süryani medyum hoca

   Bende süryani hocayı tavsiye edecektim ama bende önce yazanlar olmuş süryani medyum hoca zararı olacak bir çalışmayı sen istesen de yapmıyor. Bu konuda bizlerden daha titiz en doğrusu süryani medyum hocayla çalışman bir arkadaşım daha önce bir hocaya muska yaptırmış arkadaşımı cinler rahat bırakmadı sürekli zarar veriyordu. Süryani medyum hocayı aradım sağ olsun arkadaşımı o cinlerden kurtardı süryani medyum hoca profesyonel medyumdur.

  • leyla

   Bende başladım süryani medyum hocayla erkek arkadaşım beni terk etti. Namusumu alıp öylece ortalığa atmak istedi. Süryani medyum hocayı aradığımda ağlaya ağlaya konuşuyordum. Yaptığı süryani büyüsü çalışması sayesinde erkek arkadaşımı bana aşık edip bağladı 1 aya kadar düğünüm var 14 günlük çalışma sonrasında süryani medyum hocamı gülerek sevinçli bir şekilde aradım. BENDE süryani HOCAYI TAVSİYE EDERİM. İLETİŞİM NUMARASI 0531 088 41 19

 3. en etkili evlilik büyüsü En iyi medyum hoca

  arkadaşlar En iyi medyum hocayla evlilik büyüsü çalışmaları yaptırdım. Benim 7 yıllık bir ilİşkim var 1 yıldır nişanlıyım. Ailelerin sorunları yüzünden nişanlım nişanı attı beni her yerden engelledi. Bir çok arkadaşım araya girdi hiç birini dinlemedi. Bende son çare medyumlardan yardım almak istedim araştırmalar sonucunda En iyi medyum hocayı buldum. Hocamdan nişanlımın benimle evlenmesini istedim. En iyi medyum hoca Allah razı olsun beni kırmadı nişanlıma 12 günlük bir çalışma yaparak nişanlımı bana geri getirdi evlilik içinde bir çok kez bana yalvardı. En iyi medyum hoca sayesinde 3 aylık evliyim her şey yolunda ve çok mutluyum her kese hocamı öneriyorum.

 4. papaz büyüsü ile aşk bağlama çalışması

  Uzman medyum hocaya kız arkadaşımı kendime aşık etmek için bende aradım yardım istedim. 4 yıllık ilişkim bir anda bitti kız arkadaşım benden soğuduğunu söyledi ve ayrılmak istedi benden soğuduğu için de hiç bir şey diyemedim. Uzman medyum hocamı aradım bana bağlaması için en etkili çalışmalardan birini istedim. Uzman medyum hoca da bakımlar yaptı papaz büyüsü yapmaya karar verdi. Çalışmalara başladı benden nefret eden kız arkadaşımı 13 günde bana aşık edip bağladı. Kız arkadaşım günde 100 defa arıyor bana bağlı ve çok kıskanç Uzman medyum hoca sağ olsun sorunlarıma çözüm buldu benim yüzümü de güldürdü. Numarasını yazıyorum çalışmak isteyenler yardım alabilirler. 0531 088 41 19

 5. Kısmet açma büyüsü en iyi medyum hoca

  ben 34 yaşındayım hala evlilik yapmadım bekarım ilişkilerim hep ters gidiyor hep bir aksilik çıkıyor tam evlenecem diyorum adam beni terk ediyor niye böyle oluyor dedim kendi kendime sonra düşündüm ki acaba benim kısmetim mi kapalı diye bunu öğrenmek için bir takım tavsiyeler aldım ve tavsiye verenlerin hepsi de en iyi medyum hocayı tavsiye etiler bende en iyi medyum hocamla görüşmek istedim bu konu hakinda ve iletişim kurdum kendisiyle durumu anlatım şahsın başta olmak üzere bakım yaptı bana ve bakımda kış etim riskim hepsinin kapalı olduğunu söyledi bende nasıl acır dedin çalışma yapman geriyor Muş bende hiç vakit kaybetmeden en iyi medyum hocamla calisma yapmaya karar verdim ve yaptı Allah razı olsun en iyi medyum hocam dan benim çalışmalarımı yaptı bitirdi ve kısmetim açıldı şuan nişanlıyım herkese tavsiyem en iyi medyum hocam dir 0539 830 14 50

 6. Ayirma Soğutma büyüsü

  Soğutma büyüsü için bir çok hoca ile çalışma yaptım ama herhangi bir sonuca rastlamadım ne yapım ne edim derken En iyi medyum hocam ile tanıştım konuyu anlatım ve sevdiğim adamı eşinden soğutup bana gelmesini istedim bakımlar yaptı başta hani isim olumlu mu degilmi diye isim olumluysa çalışmalara başlayacaktı değilse baslamiyacakti sağolsun bakımda işlemlerinin olumlu oldugunu söyledi ve çalışma yaptırdım sevdiğim adamı eşinden soğutup bana gelmesini sağladı Allah razı olsun En iyi medyum hocam dan 0539 830 14 50

 7. Dil bağlama büyüsü Atila hoca

  Eşim sürekli bana söverdi hakaretler ederdi sanki zorla evlenmiş gibi halbuki esinle severek evlendik aramızda herhangi bir anlaşmazlık olmadı ben ona saygılıyım o da bana öyleydi ama son zamanlarda baya kendini bozmuş durumdaydı bende bir kaç arkadaştan tabsiyer aldım işte eşim ban boyle yapiyordiye onlarca ban medyum Atila hocayı tavsiye etti ara dil baglama büyüsü yaptir dedi bende hemen aradım durumu anlatım ve çalışmalara başladı çalışmalar 15 gün sürdü ama değdi eşimin dilini bağladı ve eşim bana bir tek kırıcı kelime bile edemiyor onu ben yönetiyorum resmen Allah razı olsun Atila hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!